ISPARTA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Turizm Haftası Programı Çerçevesinde Yetenek Sensin ISPARTA!

        YETENEK SENSİN ISPARTA !

    Toplumumuzda turizm bilincini geliştirmek, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine katılmasını sağlamak amacıyla, her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle “Turizm Haftası”  kutlanmaktadır.  
    
15-22 Nisan 2010 tarihleri arasında kutlanacak olan ve Gençlik Turizmi temasıyla yola çıkılan Turizm Haftası’nın bu yılki sloganı “Isparta’da 35.000 Gülümüz Var” dır.

    Turizm Haftası Programı çerçevesinde 15 Nisan 2010 tarihinde saat 18:30’dan itibaren İlimiz Kafeler Caddesinde “YETENEK SENSİN ISPARTA” adlı yarışma düzenlenmiştir. Yarışmanın ardından, gece saat 23:00’e kadar "THE MOB" grubunun konseri ve DJ MURAT UYAR performansıyla eğlence ve etkinlikler devam etmiştir.

    Sunuculuğunu ve Jüri Başkanlığını İl Genel Meclisi Üyesi Sayın Fevzi ÖZDEMİR’in yaptığı “Yetenek Sensin Isparta” adlı yarışmanın diğer jüri üyeleri İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Şube Müdürü Sayın Sadık TOPAL, Isparta Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sayın Hasan ARITÜRK, SDÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sayın Cenk CELASİN, SDÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Öğretim Görevlisi Sayın A.Bülent ÖZBİRGÜL, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Öğretmeni Sayın Abdullah Umut SARI ve Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Öğretmeni Sayın Esin TURHAN idi.

    Yarışmada birinci olan Barış Anıl AKTEMUR Antalya Sirene Golf Resort Otel’de iki kişilik üç gece konaklamalı Antalya tatili;

    İkinci olan Serkan TEMEL Kroisos Lake Resort Otel’de iki kişilik 3 gece konaklamalı Eğirdir tatili;

    Üçüncü olan Volkan Çağlayan ve Buket KAYBAŞ ikilisi ise Isparta Otelinde düzenlenecek olan konser ve parti organizasyonuna dört kişilik ücretsiz giriş bileti kazanmışlardır.