ISPARTA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

TRAVELEXPO Ankara Fuarı...

23-26 Mart 2017 tarihlerinde şirketimiz Atis Fuarcılık tarafından 2. kez organize edilecek “TravelExpo Ankara” ATO Congresium Kongre ve Sergi Sarayında Truva, Zelve ve Atrium hollerinde 10,000 m²’lik alanda gerçekleştirilecektir.

Ankara’da gerçekleşecek olan bu sektör buluşması, son yıllarda açılan hızlı tren hatları, şehirlerarası yollarda yapılan iyileştirmeler, ulaşım ağının gelişmesi ve kalitesinin yükseltilmesi ile Ankara çevresindeki illeri de içine alarak, on milyona yakın insanın ilgi alanını kapsamaktadır.

Seyahat planlamak isteyenlerin uygun fiyat ve kalitede ulaşım, konaklama imkânları, gidilecek gezilecek yerler hakkında bilgi alacağı ve planlarını buna göre oluşturacağı alternatif tatil seçeneklerininde nihai tüketiciye sunulacağı müşteri hedefli bu fuar önümüzdeki yıllardan itibaren uluslararası fuar listelerinde yer alarak tamamen insanların tatil ve seyahat planlamalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Fuar esnasında Turizm ile ilgili konularda konferans,çalıştay ve etkinliklerin yer alacağı TravelExpo Ankara Turizm fuarında amaç katılımcılara ve ziyaretçilere en iyi fırsatları sunmaktır.