ISPARTA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

“Antalya Fuarları Roadshow Programı” 20 Ekim 2015 Salı günü ISPARTA’da…

Bu yıl Türkiye genelinde başlatılan Antalya Fuarları RoadShow programı ile 18 ilde toplantılar düzenleniyor. Fuar ve organizasyonların şehirlerin ekonomisine kış dönemindeki katkılarını artırmak amacıyla 02 Eylül 2015 tarihinde Balıkesir’den başlayan ve 18 ili kapsayacak “Antalya Fuarları Roadshow Programı” ilimizde 20 Ekim 2015 Salı günü gerçekleşecektir.

Hedef en doğru tanıtım ile en verimli  doğru ziyaretçiye ulaşabilmektedir.  Balıkesir den başlamış olup; Bursa, Samsun, Trabzon, Nevşehir, Konya, Ankara, Gaziantep, Mersin, Adana, Burdur, Isparta, Denizli, Aydın, İzmir, Van ve Diyarbakır’da noktalanacaktır.

Antalya Expo Center, Anfaş Fuarcılık tarafından   Anadolu’da sektörlerin üretim ve ihracat seviyesini yükseltmek,  fuarı yapılan sektörlerin yeni pazarlara açılmasına destek vermek, yurtiçinden ve yurtdışından sektör temsilcilerini, bürokratları, iş adamlarını, akademisyenleri buluşturarak sektörün gelişimine ışık tutacak uluslararası bir platform yaratmak amacıyla kamu ve özel sektör işbirliğinde kurulmuştur.

Antalya da; iklimin, konaklama ve ulaşım imkânlarının da olumlu etkisiyle iş adamlarına hem fuar ziyareti hem tatil imkânını bir arada sunarak geniş ticaret fırsatının yaratıldığı on binlerce iş görüşmesi gerçekleştirilmektedir.

Her yıl ortalama 2500 katılımcı ile 500.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapan Antalya Fuarlarının sizin içinde yeni iş fırsatları sunacağını düşünülmektedir.

Antalya Expo Center da her sene, yöresel ürünler, yapı malzemeleri, hayvancılık ve süt endüstrisi, tarım ekipmanları, konaklama ve ağırlama ekipmanları, moda, elektrik  - aydınlatma, gıda–içecek, gayrimenkul, mermer–doğaltaş ve şehircilik konularında fuarlar düzenlenmektedir.

İş ve tatili birleştiren Antalya Fuarlarından ziyaretçi ya da katılımcı olarak faydalanılması yönünde Ispartalıları detaylı bilgilendirmek ve tanışmak için bir toplantı düzenlenmektedir. Tüm Ispartalılar davetlidir.

Yer     : Isparta İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonu

Tarih  : 20 Ekim 2015,  Salı

Saat    : 14:00