ISPARTA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Isparta Gül Çocuk Korosu 23 Nisan Konseri...

Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Bahçelievler İlkokulu öğrencileri tarafından, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı düzenlendi.
 
Programa, Vali Hasan Kürklü, eşi Nesibe Kürklü Hanımefendi, Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, Garnizon Komutanı Sayit Koca, eşi Özgül Koca, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Mustafa Saatcı, eşi Sevgi Saatcı, Vali Yardımcısı Hamdullah Suphi Özgödek, Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru, eşi Münüse Özüdoğru, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Karakaya, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri V. Salih Yüksel, öğrenciler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan program Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram'ın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile devam etti. Programa konuk olan  Isparta Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Süleyman Demirel Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Isparta Gül Çocuk Korosu seslendirdikleri şarkı ve türküler ile programa katılan protokol mensubu ve ailelere güzel dakikalar yaşattılar. 

2010 Yılından bu yana sayısız başarılı konserler vermeye devam eden "Isparta Gül Çocuk Korosunun  çalışkan öğretmenleri Yıldız Mutlu YILDIZ, Deniz YILDIZ ve Ali Osman YILDIZ'a teşekkürler.

  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6